Ranglijst

 

Ranglijst per januari 2020

Punten voor de ranglijst worden als volgt berekend

Wil je de uitslag van één van de ranking toernooien nalezen klik dan op de betreffende link.

Nieuwjaarstoernooi 20202019, 2018, 2017, 2016

Nederlandse Kampioenschappen 20192018, 2017, 2016

Masters 20192018, 2017, 2016

                50% 50% 50% 25% 25% 25%
Pos Vorig Naam Vereniging Totaal NT 20 M 19 NK 19 NT 19 M 18 NK 18 NT 18 M 17 NK 17
1 1 Tom Maassen Personal Tennis 6400 1000 1000 1400 1000 1000 2000 1000 1000 2000
2 2 Paul Sommers Taflan 4862,5 700 700 2000 250   1400 450 700 1400
3 6 Eric Knipscheer DIOS 2289,25 450 525 1050 100 225 200 7    
4 4 Gert-Jan Enzlin WSV Dragonder-Noord 2050 250 275 500 250 700 750   200 500
5 3 Niek Vos DTV Rapid Rosmalen 1937,5 150 225 750 700 375 550      
6 5 Roland Halekor WSV Dragonder-Noord 1881,25 150   500 150 525 1050 450 525 500
7 7 Gert Eeltink SSS Irene 1468,75 150 200 500 250 175 400 250 275 300
8 8 Wilco van Hal Appoldro 1360,35 250 375 500 250 52,5 140 45 10 1,4
9 9 Danny Willems DTV Rapid Rosmalen 1033,75   90 300 150 200 450 100 375 500
10 10 Kevin Pluk Taflan 1025 450     450   350 700    
11 11 Brian Willems DTV Rapid Rosmalen 918,75 250 175   150 275 300 150 175 200
12 13 Tom Groot Kormelink Litac 700 250   300     200     200
13 12 Gerard Simon Taflan 551,875 25 20 300 75   250   27,5 150
14 15 Daan van den Heuvel DTV Rapid Rosmalen 375 45 27,5 200 100 20 35 25 70 5
15 16 Jeroen Pennings DTV Rapid Rosmalen 301,25 15 52,5 140 25   75 70 100 5
16 18 Robin van Schuppen WSV Dragonder-Noord 300     300            
17 21 Han Gozefoort DTV Rapid Rosmalen 296,25 70 125 75   10 17,5     50
18 20 Koen Kerren Asterix 270 45 100   75 100       150
19 19 Job op 't Root Personal Tennis 262,5                 1050
20 14 Bram Martijn   225       450          
21 17 Mart Roodbeen Asterix 221,875     30       250 17,5 500
22 23 Sander Spijkers Litac 200 100     75     250    
23 22 Sylvia Taege WSV Apeldoorn 187,5                 750
24 42 Bart Schouten Personal Tennis 185 150     70          
25 26 Rene Peters DTV Rapid Rosmalen 168,75   150     37,5        
26 27 Ali Alwan Asterix 161,25   100     70       105
27 24 Jasper van der Ploeg WSV Dragonder-Noord 157,5     105     55 100    
28 34 Maks Gabdullin Appoldro 107,5 15 37,5 50 10          
29 29 Koos Sommers Taflan 106,25               225 200
30 31 Werner Müller Pajodos Pannerden 103,063 15 15 20 25 17,5 25 25 2,25 50
31 38 Niels Baars WSV Dragonder-Noord 93,0625 25 10 30 25 7 20 4,5 3,75  
32 41 Linsey Selman SSS Irene 91,8125 25 10 30 1,5   30 25 5,25 14
33 25 Imre Huitink Litac 90 15     100     100    
34 36 Esther Voets DTV Rapid Rosmalen 86,25     30   22,5     150 30
35 39 Marcel Pennings DTV Rapid Rosmalen 75,125 1,5 2,75 50 1,5 5,25   25 37,5 7,5
36 28 Yoeri Kortooms Personal Tennis 75       150          
37 35 Mindert Hoogstraten WSV Apeldoorn 72,5     50 45          
38 43 Jordy de Joode Personal Tennis 70   70              
39 40 Ashot Mkhitarjan Asterix 65,625   17,5 5   27,5   45 52,5 20
40 33 Juan José van der Linden Taflan 65 15     100          
41 30 Robert Hesen Personal Tennis 62,5             250    
42 49 Jeroen Sanders Asterix 60,375 15 22,5 20       2,5 7 2
43 37 Kevin Hendriks WSV Dragonder-Noord 60,3125 1,5 12,5 10,5 45   14 4,5 20 0,75
44 44 Tatyos Azad WSV Dragonder-Noord 60     30     45     30
45 32 Pim Wijnhoven Personal Tennis 52,5       100     10    
46 45 Johnny van Rengs   52,5           105      
47 46 David van Loenen WSV Apeldoorn 50                 200
48 47 Jos de Brouwer DTV Rapid Rosmalen 50     50            
49 48 Arie Schaap   48,125     5   3,75 7,5     150
50 50 Stijn Ruijs Personal Tennis 35                 140
51 61 Christelle Zola Appoldro 34,8 25 7 2 1   0,55 0,1    
52 53 Ben Lemmers Asterix 31,875   9 14 2,5 1,25   2,5 22,5 3
53 54 Emile Schonewille DTV Rapid Rosmalen 20           40      
54 56 Thimo Baijens DTV Rapid Rosmalen 18,875 2,5 5,25 5   1,75 10,5      
55 55 Renzo den Bekker   18,75                 75
56 - Sjuul Geurts Personal Tennis 15 15                
57 57 Harry Breuker Litac 13,375 1,5   3 1,5   15 2,5    
58 58 Rob van Heun Litac 12,5                 50
59 59 René Heins WSV Apeldoorn 12,5                 50
60 68 Ronnie Eekelder Litac 11,25 7   3 2,5          
61 62 Louis van Rengs   10           20      
62 - Frank Harbers Litac 10 10                
63 64 Daniëlle Roeling Litac 9,25 2,5   3 2,5   3,5 1   2
64 67 Bennie Huiskamp Litac 9 4,5     4,5   4,5      
65 63 Suzanne Gubbels Personal Tennis 8,775 1,5 2,25     2 1,05 1,5 2 10,5
66 65 Marcel van Dulmen Appoldro 7,725     5 0,7 2,75 2      
67 66 Heidi Derks Taflan 7,5     7,5            
68 70 Wouter Schimmel DTV Rapid Rosmalen 6,25 2,5 3,75              
69 86 Maarten Brinkman SSS Irene 5,125 4,5           2,5    
70 73 Marcel Verheul WSV Dragonder-Noord 4,3375 1,5 1 1,05 0,25 0,6 0,45 0,25   0,3
71 77 Daniëlle Schimmel DTV Rapid Rosmalen 3,95 1,5 2     0,9        
72 76 Marcel Aalbers Litac 3,75 2,5     2,5          
73 71 Fer Polder Barendrecht 3,6875     3         2,75  
74 60 Sjors Buitink Babo 3,5       7          
75 72 Stephan van Ommen DTV Rapid Rosmalen 3,5         1,5 5,5      
76 74 Peter Bax Taflan 3     3            
77 75 Jack Peters DTV Rapid Rosmalen 2,6375 0,45 0,9   1 0,7     1,75  
78 78 Anice van Rhee WSV Dragonder-Noord 2,55 0,45   1,4 0,25 0,8   0,7    
79 79 Janine Harbers Litac 2           4      
80 80 Peter Kempe DTV Rapid Rosmalen 2   1,5 0,5            
81 82 Mathijs Spierings DTV Rapid Rosmalen 1,75   1,75              
82 81 Hans Eijsink Litac 1,5             1   5
83 - Gilbert Legters SSS Irene 1,5 1,5                
84 85 Jan-Willem Wassink WSV Apeldoorn 1,25                 5
85 87 Sebastiaan Spierings DTV Rapid Rosmalen 1,25   1,25              
86 89 Gabriël Roes DTV Vught 1,125         2,25        
87 84 Riky Sommers Taflan 1,1125     0,75 0,25     0,45   0,5
88 94 Jan Boelhouwer Asterix 1,0375 0,7     0,45     0,45    
89 - Sjaak Vestjens DT Maasgouw 1 1                
90 88 Lynn Bongers Litac 0,9625           1,4     1,05
91 83 Leen Serano DTTC Deventer 0,75       1,5          
92 95 Wim te Lindert Dutedo 0,75 0,15   0,3 0,1   0,35     0,3
93 92 Brigitte Sticker DIOS 0,65 0,25     0,15     1   0,3
94 107 Hester Straver WSV Dragonder-Noord 0,55 0,25   0,3            
95 91 Rolf Tuinman   0,5       1          
96 93 Nino Brouwers DTV Rapid Rosmalen 0,5                 2
97 99 Thijs van Bussel   0,5         1        
98 100 Gerrit van Hal Appoldro 0,5     0,5            
99 101 Hans Gruijters WSV Dragonder-Noord 0,5     0,5            
100 102 Tijmen Zwerus WSV Dragonder-Noord 0,5     0,5            
101 103 Remco Schraal DTV Rapid Rosmalen 0,375         0,5 0,25      
102 104 Henny Ketelaar DTV Rapid Rosmalen 0,375           0,75      
103 98 Joep Langendonk Asterix 0,35       0,45         0,5
104 108 Rinus van de Meeberg Asterix 0,3     0,3            
105 109 Sylvia Bolten WSV Dragonder-Noord 0,3     0,3            
106 110 Wouter de Bond WSV Dragonder-Noord 0,3     0,3            
107 90 Marielle Sticker Litac 0,25             1    
108 105 Tim Schotanus Taflan 0,25           0,4     0,2
109 - Li Qianwen DIOS 0,25 0,25                
110 - Sandra Reijnders Asterix 0,25 0,25                
111 117 Doortje ter Beek DIOS 0,2 0,15     0,1          
112 114 Amica de Kroon Taflan 0,15           0,2     0,2
113 115 Pietjan van Duin DT Ruurlo 0,15           0,3      
114 - Marco Heideman DIOS 0,15 0,15                
115 - Sigrid Hormes DIOS 0,15 0,15                
116 - Willy Jansen DIOS 0,15 0,15                
117 - Esther Smeenk Relax Didam 0,15 0,15                
118 - Lidy Wallerbos Litac 0,15 0,15                
119 106 Evy van de Loo Personal Tennis 0,125                 0,5
120 112 Bonita Huis in 't Veld DIOS 0,125       0,25          
121 118 Gerda Ebbers Litac 0,125                 0,5
122 119 Henk Donkers Taflan 0,075             0,1   0,2
123 124 Stefanie Boss Pajodos Pannerden 0,075                 0,3
124 113 Herman Rutgers DIOS 0,0625             0,25    
125 116 Ina Radstake DTA 0,0625             0,25    
126 120 Ton Joosten Asterix 0,0625             0,25    
127 122 Marcel Bekkers DIOS 0,05       0,1          
128 123 Iris Mendelsohn Personal Tennis 0,05                 0,2
129 121 Arnold Arentsen DTA 0,0375             0,15    
130 126 Iris Berends Appoldro 0,025             0,1